درباره رامون

مجموعه صنعتی رامون با هدف تأمین بخشی از محصولات لوازم خانگی و با تمرکز در تولید قطعات در سال ۱۳۹۱ در اصفهان، قطب صنعتی کشور فعالیت خود را آغاز نموده و درمدت کوتاهی، توانست نیازهای بازار ایران را شناسایی کند و تا امروز توانسته بیش از۱۰۰ محصول، از جمله هودهای آشپزخانه، اجاق گازهای صفحه ای، فر توکار، سینک ظرفشویی و بسیاری از قطعات استراتژیک مربوط به همین محصولات را تولید و روانه بازار کند. نوآوری و طراحی نمونه های جدید و همچنین تمرکز برکیفیت محصول از ابتدای تأسیس تاکنون سرلوحه فعالیت این مجموعه بوده است. برهمین اساس با برنامه ریزی درست و اصولی مدیران و مهندسان و تلاش شبانه روزی کارکنان، این مجموعه موفق به اخذ مجوزها و استاندارد جمهوری اسلامی ایران شده است.

در مسیر تکامل

هیچ چیز به اندازه استفاده ازتجربیات ما را به تکامل ترغیب نمی کند. در دنیای سراسر تجربه، به تجربیات ارزنده و شناخت نیاز مشتریان، تکیه کردیم تا محصولاتی کارآمد به مشتریان عرضه نماییم. زمانی که یک محصول جدید به بازارمی آید، به دنبال راهی برای متمایز شدن از رقباست. ما این تمایز را، در توجه به کیفیت قطعات و همچنین نوآوری در محصولات دیدیم. محصولات رامون در حال رشد و پیشرفت در خانواده ای است که به جزئیات اهمیت زیادی میدهد و با تلاشی هوشمندانه محصولاتی متفاوت در کمال زیبایی با کارآمدی و دوام برای مشتریان فراهم میکند.

خدمت از ماست...

فرآیند خرید یک محصول،فقط تحقیق ،انتخاب و پرداخت نیست.در رامون ضمن دریافت مشاوره، در امور خرید و انتخاب بهترین مدل برای فضای هر خانه، به تمامی سوالات مصرف کننده و فروشنده پاسخ داده میشود. رامون همواره تلاش میکند ارتباط صمیمانه و همراه با مسئولیت پذیری بالا در قبال همه خریداران اعم از مصرف کننده نهایی، خریداران سازمانی و فروشندگان داشته باشد.